Obóz Młodzieży POWIDZ 2018

Miejsce: Zainteresowanych odpoczynkiem letnim informujemy,
iż w tym roku obóz młodzieży zorganizowany zostanie w budynku Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Powidzu, ul. Park Powstańców Wielkopolskich

1. Data obozu: 30.07.2018 – 8.08.2018
Koszt: Cena obozu: 700 zł,
Bilet w dwie strony: ok. 100 zł
(dokładna cena biletu oraz godzina wyjazdu będzie znana w późniejszym terminie). W przypadku niższej ceny biletu, nadwyżka zostanie zwrócona.

Transport Z uwagi na lokalizację tegorocznego obozu, dla osób podróżujących z południa będzie zorganizowany wspólny transport.
W niedzielę, w godzinach wieczornych (dokładny czas zostanie podany później), młodzież będzie miała zarezerwowany przejazd relacji Bielsko Biała – Powidz.
Powrót zaplanowany jest na 9 sierpnia. Każda osoba będzie miała indywidualnie przydzielony bilet, w przypadku nie wypełnienia deklaracji transportu, przejazd należy zorganizować w własnym zakresie.

Warunki zgłoszenia:
- Zgłoszenia wraz z przedpłatą 200 zł /50€ należy składać na podanej karcie kwalifikacyjnej, do Sekretariatu Kościoła, w terminie do 25 czerwca.

- Warunkiem uczestnictwa w Obozie Młodzieżowym jest poprawne wypełnienie karty kwalifikacyjnej, deklaracji transportu oraz uiszczenie przedpłaty.

- Pełną kwotę (700 zł + 100 zł) należy wpłacić na konto kościoła do 20 lipca (numer konta podany w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku)

- Osoby, które nie posiadają możliwości oddania zgłoszenia osobiście, zobowiązane są wysłać skan/zdjęcie formularzy na adres sekretariat@kchds.pl. Oryginał należy oddać kierownikowi obozu.

- W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Obozie Młodzieżowym, przedpłata nie podlega zwrotowi.

- Z wypoczynku może skorzystać młodzież urodzona do 2004 roku.

W oczekiwaniu na wypoczynek, powierzmy Bogu tę sprawę, aby zaplanowany czas był dla nas budującym przeżyciem.

Pliki do pobrania:


Informacje pdf


Karta kwalifikacyjna pdf

deklaracja podróży pdf