Obóz młodzieży 2017

Miejsce: Zainteresowanych odpoczynkiem letnim informujemy, iż w tym roku obóz młodzieży zorganizowany zostanie w budynku Szkoły Podstawowej Nr 1. 81-843 Sopot, ul. Armii Krajowej 50/54. Tym razem na obóz wybieramy się na drugi koniec Polski, aby mieć dobrą okazje korzystać z polskiego morza oraz atrakcji Trójmiasta.

Data obozu:

31.07.2017 – 9.08.2017

Koszt:

Cena obozu: 750 zł, Bilet PKP w dwie strony: ok. 100 zł ( dokładna cena biletu oraz godzina wyjazdu będzie znana w późniejszym terminie). W przypadku niższej ceny biletu, nadwyżka zostanie zwrócona.

Transport

Z uwagi na lokalizację tegorocznego obozu, dla osób podróżujących z południa będzie zorganizowany wspólny transport. W niedzielę, w godzinach wieczornych (dokładny czas zostanie podany później), młodzież będzie miała zarezerwowany przejazd pociągiem relacji Bielsko Biała – Sopot. Powrót zaplanowany jest na środę – 9 sierpnia.  Każda osoba będzie miała indywidualnie przydzielony bilet, w przypadku nie wypełnienia deklaracji transportu, przejazd należy zorganizować w własnym zakresie.

 

Warunki  zgłoszenia:

·         Zgłoszenia wraz z przedpłatą 200 zł /50€ należy składać na podanej karcie kwalifikacyjnej, do Sekretariatu Kościoła, w terminie do 20 czerwca.

·         Warunkiem uczestnictwa w Obozie Młodzieżowym jest poprawne wypełnienie karty kwalifikacyjnejdeklaracji transportu oraz uiszczenie przedpłaty.

 

·         Pełną kwotę (750 zł + 100 zł) należy wpłacić na konto kościoła do 20 lipca (numer konta podany w karcie kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku)

 

·         Osoby, które nie posiadają możliwości oddania zgłoszenia osobiście, zobowiązane są wysłać skan/zdjęcie formularzy na adres sekretariat@kchds.pl. Oryginał należy oddać kierownikowi obozu.

 

·         W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Obozie Młodzieżowym, przedpłata nie podlega zwrotowi.

 

·         Z wypoczynku może skorzystać młodzież urodzona do 2003 roku.

 

W oczekiwaniu na wypoczynek, powierzmy Bogu tę sprawę, aby zaplanowany czas był dla nas budującym przeżyciem

 

Rada Młodzieży