Witajcie!
 
Choć wiosna tego roku nie dała po sobie zbyt często poznać, że jest wiosną, to jednak dzisiejsze słońce za oknem i przyjemna temperatura przypomina, że coraz bliżej nas jest upragnione lato. A skoro lato, to i letnie imprezy młodzieżowe - Zlot i Obóz Młodzieży.

Od dziś można już zgłaszać się na Zlot. Odbędzie się on w Ośrodku Wypoczynkowym "Dąb" w Ustroniu - Jaszowcu w dniach 26-29 lipca 2017.

Liczymy na Waszą obecność. To na pewno będzie błogosławiony, radosny czas, gdzie będziemy razem chcieli oddać Bogu Ojcu i Jezusowi Chrystusowi chwałę, zbliżyć się do Nich, lepiej Ich poznać oraz wzmocnić swoją więź z Nimi. Oczywiście Zlot to także okazja do budowanie wzajemnych relacji międzyludzkich, co oczywiście także jest bardzo cenne i ważne. 

Nie może Was zabraknąć!

Zasady zgłaszania są następujące:

1. Wejść na stronę: https://zgloszeniakchds.azurewebsites.net/

2. (WAŻNE!!) Przeczytać dokładnie informacje tam się znajdujące

3. Zgłosić się za pomocą obecnego na stronie formularza. UWAGA - proszę nie podawać fikcyjnych adresów mailowych - w razie konieczności, nie będziemy mieć możliwości kontaktu z Wami. Możecie nie otrzymać ważnej informacji od nas! Adres mailowy nie musi należeć do osoby, która jest zgłaszana, ale ważne jest, żebyśmy jakiś kontakt zwrotny mieli! Proszę także podać taki adres, który faktycznie jest regularnie sprawdzany.

4. (BARDZO WAŻNE - bez tego punktu zgłoszenie będzie nieważne) Najpóźniej następnego dnia roboczego po zgłoszeniu należy wykonać przelew. Kwota i numery konta podane są w informacjach na stronie. 

UWAGA! W tym roku zmienił się numer konta (oraz kod BIC/SWIFT dla osób wpłacających z zagranicy)! Nowe konto podane jest na stronie ze zgłoszeniami.

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie życząc wielu Bożych błogosławieństw na każdy dzień Waszego życia.

W imieniu Rady Młodzieży i organizatorów

Borys