ZLOT MŁODZIEŻY 2018

 

Witajcie!
 
Od dziś można już zgłaszać się na Zlot. Odbędzie się on w Ośrodku Wypoczynkowym "Dąb" w Ustroniu - Jaszowcu w dniach 25-28 lipca 2018.

 

Jak co roku, Zlot będzie świetną okazją do pogłębienia swojej relacji z Bogiem Ojcem i Jezusem Chrystusem poprzez uwielbienia pełne śpiewu i modlitw, a także poprzez poznawanie mądrości Słowa Bożego podczas ciekawych wykładów i seminariów. Być może szczególnie poruszające okażą się świadectwa innych osób, których będzie można wysłuchać? Nie zabraknie także wspólnego, ciekawego, radosnego i twórczego spędzania czasu sprzyjającego poznaniu się z innymi uczestnikami.
 
Liczymy na Waszą obecność!


Zasady zgłaszania są następujące:

1. Wejść na stronę: https://zgloszeniakchds.azurewebsites.net/

2. (WAŻNE!!) Przeczytać dokładnie informacje tam się znajdujące.

3. Zgłosić się za pomocą obecnego na stronie formularza. UWAGA - proszę nie podawać fikcyjnych adresów mailowych - w razie konieczności, nie będziemy mieć możliwości kontaktu z Wami. Możecie nie otrzymać ważnej informacji od nas! Adres mailowy nie musi należeć do osoby, która jest zgłaszana, ale ważne jest, żebyśmy jakiś kontakt zwrotny mieli! Proszę także podać taki adres, który faktycznie jest regularnie sprawdzany.

4. (BARDZO WAŻNE - bez tego punktu zgłoszenie będzie nieważne) Najpóźniej następnego dnia roboczego po zgłoszeniu należy wykonać przelew. Kwota i numery konta podane są w informacjach na stronie. 

 

Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie życząc wielu Bożych błogosławieństw na każdy dzień Waszego życia.

W imieniu Rady Młodzieży i organizatorów Zlotu

Borys